Toplast 3 dny

 

Lázně Teplice nad Bečvou

akce

Využijte výhodnou nabídku  krátkého  pobytu platnou do konce března!

3 dnyod 2 056 Kč
Detail pobytu

Dárkový poukaz

Masáže

Brusinková částečná klasická masáž

Brusinková částečná klasická masáž s rakytníkovým olejem uvolňuje namožené svalstvo a přináší úlevu pohybovému aparátu. Masáž zanechává pokožku jemnou, vláčnou. Rakytníkový olej působí proti stárnutí pokožky.

Madagaskarská masáž celého těla / zad / obličeje a hlavy / plosky nohou

Tyto hluboce relaxační masáže působí blahodárně na celou řadu onemocnění a zároveň preventivně posilují duševní i tělesné zdraví. Uvolňují stres a napětí, tlumí bolesti zad i kloubů, zlepšují krevní oběh, detoxikují organismus a zlepšují a omlazují pleť.

Při těchto masážích se na tělo přikládají drahé kameny a aplikují se unikátní přírodní madagaskarské oleje. Masážní olej si klient vybere po konzultaci s masérem:

Olej Katrafay: obsahuje Cedrelopsis grevei (Katrafay) a působí proti bolestem zad, kloubů, svalů, únavě, zklinuje a zbavuje bolesti.

Skořicivý olej: zmírňuje bolest a svalové problémy, prospívá ledvinám i při celulitidě, působí hřejivě, uklidňuje křeče a napomáhá proti otokům.

Bien-entre olej: s přídavkem levandule a rozmarýnu hydratuje a parfémuje pleť. Vyvolává pocit uvolnění, pohody a štěstí.

Thajská olejová masáž celková / částečná

Thajská olejová masáž je právem považována za léčebnou masáž, jejíž základy nalézáme již ve starověku, v dobách Buddhy. Využívá prvky tradiční thajské masáže, tradiční čínské medicíny, indické ájurvédy a speciálních masážních olejů.

Tato alternativní relaxační a léčebná masážní metoda spočívá v působení síly na energetické dráhy jednotlivých orgánů lidského těla, tzv.meridiány a na jejich tlakové body, takže celé tělo je podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy, přes šíji, páteř, zádové svaly, paží a nohou,včetně prstů. Použitím pomalých a táhlých hmatů kombinovaných s protahováním a akupresurou dochází k odblokování energií v těle, uvolnění kloubů, svalů, šlach, protažení páteře.

Medová masáž částečná

Při masáži medem dochází k odstranění toxinů (odpadních látek), které tělo nahromadilo ve svých tkáních. Vylučují se v podobě gumovitých výměšků na problémových místech zad, či jiných částech těla.

Odstraněné toxiny se na závěr jednoduše setřou ručníkem namočeným v teplé vodě.

Masáž je vhodná při vyčerpání, nervových poruchách, napětí a stavech neklidu, civilizačních chorobách (např. vysoký cholesterol, zácpa), potížích krevního oběhu, rekonvalescenci, chronické rýmě a zánětu dutin, revmatickém onemocnění svalů a kloubů, artróze.

Masáž lávovými kameny celotělová / zad

Masáž má nejen relaxační účinky, ale uvolňuje i ztuhlé svaly, uleví od bolestí, napomáhá k funkci lymfatického systému, zvláční pokožku. Kameny se nahřívají ve vodní lázni, ve speciální nádobě o teplotě mezi 45 až 55 °C. Masér bere kameny sám do rukou a zpočátku po těle pouze rychle přejíždí. Je dobré s masérem komunikovat – ne každý snáší stejnou teplotu. Kromě toho se také mohou vkládat do rukou, na záda...

Aromamasáž klasická celotělová včetně obličeje / celotělová / částečná

Masáž je výborným prostředkem k uvolnění ztuhlých svalů, zlepšení prokrvení, přísunu živin a kyslíku ke tkáním, k rychlejšímu odplavování škodlivých látek ze tkání, odbourání stresu.

Dochází k normalizaci napětí kůže, úpravě zvýšeného nebo sníženého svalového napětí, snížení bolestivosti, uvolnění kolem páteřních svalových spasmů a blokád nervů vystupujících z páteře.

Masáž nohou se zábalem

Masáž nohou uleví ztuhlým svalům, zlepší prokrvení i přísun živin a změkčí zrohovatělou kůži na nohou. Masáž chodidel, prstů a celého lýtka aktivuje látkovou výměnu dolních končetin. Procedura zahrnuje i sprchování před masáží a zábalem. Kúra dodá pokožce potřebnou výživu a hebkost.

Masáž rukou se zábalem

Masáž rukou je nejen výborným prostředkem ke zlepšení prokrvení, přísunu živin a kyslíku ke tkáním, ale přispěje i k celkovému uvolnění. Provádí se masáž dlaní, jednotlivých prstů a hřbetů rukou do výše loktů. Procedura zahrnuje i sprchování před masáží a zábalem, který pokožku obohatí o výživné látky a zvláční.

RElaxační masáž obličeje

Masáž zahrnuje i očištění odličovacím olejem a tonizaci pleťovou vodou.

Podvodní masáž ruční / dolních končetin

Intenzivní celková masáž proudem vody o teplotě 35 – 38 °C aplikovaná masérem pomocí trysky na konci masážní hadice. Napomáhá urychlení návratu krve a lymfy k srdci, dochází k uvolnění svalového napětí a následně i psychickému uvolnění, celkovému osvěžení. Délka podvodní masáže je 15 minut, potom následuje 15 minut odpočinku v zábalu.

Lymfodrenáž ruční (horních nebo dolních končetin)

Pomáhá normalizovat a udržovat vyvážený vztah proudění mezi krevním a lymfatickým systémem. Procedura pomáhá zlepšit návrat žilní krve a lymfy, a tím zmírnit otoky horních i dolních končetin.

Lymfodrenáž přístrojová (horních nebo dolních končetin)

Pomáhá normalizovat a udržovat vyvážený vztah proudění mezi krevním a lymfatickým systémem postupným šířením tlakové vlny v manžetách, do kterých jsou vsunuty končetiny. Vzhledem k velkému počtu programů moderních přístrojů lze dávkovat směr, tlak, rozsah i frekvenci tlakové vlny tak, aby efekt byl pro daného klienta co nejlepší. Procedura pomáhá zlepšit návrat žilní krve a lymfy, a tím zmírnit otoky horních i dolních končetin.

Klasická masáž celotělová / částečná

Masáž je výborným prostředkem k uvolnění ztuhlých svalů, zlepšení prokrvení, přísunu živin a kyslíku ke tkáním, k rychlejšímu odplavování škodlivých látek ze tkání, odbourání stresu. Dochází k normalizaci napětí kůže, úpravě zvýšeného nebo sníženého svalového napětí, snížení bolestivosti, uvolnění kolem páteřních svalových spasmů a blokád nervů vystupujících z páteře.

Masážní pás

Masážní pás masíruje záda, bederní páteř, dolní končetiny. Pás je poháněn elektrickou energií ve čtyřech stupních rychlosti.

lazenska cestovni

Lázně Teplice nad Bečvou jsou svou polohou v malebném údolí řeky Bečvy v Moravské bráně vhodným prostředím pro Vaši relaxaci a načerpání nových sil. Díky unikátnímu přírodními zdroji - minerální vodě bohaté na oxid uhličitý jsou však místem, kde pomůžou hlavně Vašemu srdíčku, cévám i celému organismu.

Více informací

tipdneloga

Doporučujeme

Lázeňské pobyty

Lázeňský dům Praha

Dopřejte si prvotřídní péči a nechte se rozmazlit v Lázních Teplice nad Bečvou. Ubytujte se v lázeňském domě Praha, uvolněte se a relaxujte s lázeňskými procedurami.

Více informací