O lázních Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou a.s. jsou svou polohou v malebném údolí řeky Bečvy v Moravské bráně vhodným prostředím pro Vaši relaxaci a načerpání nových sil. Díky unikátnímu přírodními zdroji - minerální vodě bohaté na oxid uhličitý, jsou však místem, kde pomůžou hlavně Vašemu srdíčku, cévám i celému organismu.

Lázně mají bohatou historii. V současnosti patří mezi špičková kardiorehabilitační centra. Pacientům je poskytována časná kardiorehabilitace po kardiochirurgických operacích. Odborný léčebný ústav pro kardiorehabilitaci je první zařízení tohoto druhu v celé České republice. Kromě kardiovaskulárních chorob jsou léčeny také nemoci onkologické, nemoci z poruch výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí (cukrovka), nemoci pohybového ústrojí či nemoci nervové. Lázně nabízejí i léčbu dětí od 1,5 roku.

Kromě léčebných procedur nabízí pestrou škálu dalších relaxačních a wellnessových procedur, které jsou stále rozšiřovány. Lázenští klienti se do Teplic nad Bečvou rádi vrací, oceňují přátelský personál, profesionální přístup a přívětivou atmosféru.

Lázeňský pobyt v Teplicích nad Bečvou - to je příjemná investice do Vašeho zdraví!

Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou jsou svou polohou v malebném údolí řeky Bečvy v Moravské bráně vhodným prostředím pro Vaši relaxaci a načerpání nových sil. Díky unikátnímu přírodními zdroji - minerální vodě bohaté na oxid uhličitý jsou však místem, kde pomůžou hlavně Vašemu srdíčku, cévám i celému organismu.
Lázeňský dům Praha

Lázeňský dům Praha

Dopřejte si prvotřídní péči a nechte se rozmazlit v Lázních Teplice nad Bečvou. Ubytujte se v lázeňském domě Praha, uvolněte se a relaxujte s lázeňskými procedurami.