Image

Lázeňský dům Janáček

Dominantní lázeňský komplex  je určen nejen k léčbě zdravotních obtíží, ale je otevřen i široké veřejnosti k relaxaci a odpočinku.
Lázeňský dům Janáček nabízí celou řadu služeb, mezi které patří procedury z oblasti vodoléčby, elektroléčby, rehabilitace, masáží, magnetoterapie, tělocvična, fitcentrum a Vacushape - přístroj pro cílené spalování tuků v problematických partiích, moderní rehabilitační metoda celotělové chladové terapie,  nový rehabilitační bazén s parní saunou, konferenční místnost s kompletním vybavením po školení, semináře a zasedání. Více o procedurách.

Trochu z historie

V roce 1929 se realizací této stavby jednalo o nejvýznamnější projekt, který v té době nesl název Grandhotel Klíč, později přejmenován na Sokolovo. Lázeňský dům byl nepřetržitě využíván a teprve v roce 1984 byly zahájeny práce na největší rekonstrukci, kterou do té doby lázně Teplice nad Bečvou nezažily. Do podzimu 1988 byl zrekonstruován původní lázeňský dům Sokolovo, s novým názvem Janáček, byl vybudován nový balneoprovoz a nové ubytovací zařízení. Všechny zmíněné objekty tvoří propojenou funkční jednotku. Lázně tak získaly komplex, který měl 212 lůžek, vlastní stravovací provoz, prostornou a vzdušnou jídelnu, kavárnu a 24 hodinovou recepci. V roce 2010 prošel rekonstrukcí Janáček B, ke ktrerému bylo přistavěno 6. patro s nádherným výhledem a pokoji splňujícími i požadavky náročnějších klientů.

Hotel nyní nabízí wellness, finskou saunu, solárium, kadeřníka, denní tisk, moderní kavárnu s nabídkou pizz a dezertů, 2 bowlingové dráhy, knihovnu, tenisové kurty, cyklistická kola, procházky po okolí s průvodcem, kulturní akce ořádané přímo v areálu lázní (taneční večery a koncerty) a mnoho dalších...

Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou jsou svou polohou v malebném údolí řeky Bečvy v Moravské bráně vhodným prostředím pro Vaši relaxaci a načerpání nových sil. Díky unikátnímu přírodními zdroji - minerální vodě bohaté na oxid uhličitý jsou však místem, kde pomůžou hlavně Vašemu srdíčku, cévám i celému organismu.
Lázeňský dům Praha

Lázeňský dům Praha

Dopřejte si prvotřídní péči a nechte se rozmazlit v Lázních Teplice nad Bečvou. Ubytujte se v lázeňském domě Praha, uvolněte se a relaxujte s lázeňskými procedurami.