Polárium

Přijďte vyzkoušet unikátní chladovou terapii, která využívá vlivu velmi nízkých až extrémních teplot na lidský organismus! Pobyt v poláriu mohou bez obav využívat prakticky všechny zdravotní skupiny obyvatelstva. 

Procedura zahrnuje působení chladu okolo -120°C po dobu dvou až tří minut a pohybovou aktivitu ve fitcentru. Čeká na vás vybavená posilovna s posilovací věží, rotopedy, orbitreky, běžeckým trenažérem a veslovacím strojem. Chlad je starý léčebný prostředek proti bolestem a zánětům.

Před vstupem do polária nebo před začátkem čerpání permanentky je možné dokoupit a absolvovat lékařskou prohlídku. K návštěvě polária je potřeba zakoupit, nebo zapůjčit speciální oděv, který se skládá z trička, šortek, podkolenek, rukavic a čelenky

Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou jsou svou polohou v malebném údolí řeky Bečvy v Moravské bráně vhodným prostředím pro Vaši relaxaci a načerpání nových sil. Díky unikátnímu přírodními zdroji - minerální vodě bohaté na oxid uhličitý jsou však místem, kde pomůžou hlavně Vašemu srdíčku, cévám i celému organismu.
Lázeňský dům Praha

Lázeňský dům Praha

Dopřejte si prvotřídní péči a nechte se rozmazlit v Lázních Teplice nad Bečvou. Ubytujte se v lázeňském domě Praha, uvolněte se a relaxujte s lázeňskými procedurami.