Masáže

Brusinková částečná klasická masáž

Brusinková částečná klasická masáž s rakytníkovým olejem uvolňuje namožené svalstvo a přináší úlevu pohybovému aparátu. Masáž zanechává pokožku jemnou, vláčnou. Rakytníkový olej působí proti stárnutí pokožky.

Madagaskarská masáž celého těla / zad / obličeje a hlavy / plosky nohou

Tyto hluboce relaxační masáže působí blahodárně na celou řadu onemocnění a zároveň preventivně posilují duševní i tělesné zdraví. Uvolňují stres a napětí, tlumí bolesti zad i kloubů, zlepšují krevní oběh, detoxikují organismus a zlepšují a omlazují pleť.

Při těchto masážích se na tělo přikládají drahé kameny a aplikují se unikátní přírodní madagaskarské oleje. Masážní olej si klient vybere po konzultaci s masérem:

Olej Katrafay: obsahuje Cedrelopsis grevei (Katrafay) a působí proti bolestem zad, kloubů, svalů, únavě, zklinuje a zbavuje bolesti.

Skořicivý olej: zmírňuje bolest a svalové problémy, prospívá ledvinám i při celulitidě, působí hřejivě, uklidňuje křeče a napomáhá proti otokům.

Bien-entre olej: s přídavkem levandule a rozmarýnu hydratuje a parfémuje pleť. Vyvolává pocit uvolnění, pohody a štěstí.

Thajská olejová masáž celková / částečná

Thajská olejová masáž je právem považována za léčebnou masáž, jejíž základy nalézáme již ve starověku, v dobách Buddhy. Využívá prvky tradiční thajské masáže, tradiční čínské medicíny, indické ájurvédy a speciálních masážních olejů.

Tato alternativní relaxační a léčebná masážní metoda spočívá v působení síly na energetické dráhy jednotlivých orgánů lidského těla, tzv.meridiány a na jejich tlakové body, takže celé tělo je podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy, přes šíji, páteř, zádové svaly, paží a nohou,včetně prstů. Použitím pomalých a táhlých hmatů kombinovaných s protahováním a akupresurou dochází k odblokování energií v těle, uvolnění kloubů, svalů, šlach, protažení páteře.

Medová masáž částečná

Při masáži medem dochází k odstranění toxinů (odpadních látek), které tělo nahromadilo ve svých tkáních. Vylučují se v podobě gumovitých výměšků na problémových místech zad, či jiných částech těla.

Odstraněné toxiny se na závěr jednoduše setřou ručníkem namočeným v teplé vodě.

Masáž je vhodná při vyčerpání, nervových poruchách, napětí a stavech neklidu, civilizačních chorobách (např. vysoký cholesterol, zácpa), potížích krevního oběhu, rekonvalescenci, chronické rýmě a zánětu dutin, revmatickém onemocnění svalů a kloubů, artróze.

Masáž lávovými kameny celotělová / zad

Masáž má nejen relaxační účinky, ale uvolňuje i ztuhlé svaly, uleví od bolestí, napomáhá k funkci lymfatického systému, zvláční pokožku. Kameny se nahřívají ve vodní lázni, ve speciální nádobě o teplotě mezi 45 až 55 °C. Masér bere kameny sám do rukou a zpočátku po těle pouze rychle přejíždí. Je dobré s masérem komunikovat – ne každý snáší stejnou teplotu. Kromě toho se také mohou vkládat do rukou, na záda...

Aromamasáž klasická celotělová včetně obličeje / celotělová / částečná

Masáž je výborným prostředkem k uvolnění ztuhlých svalů, zlepšení prokrvení, přísunu živin a kyslíku ke tkáním, k rychlejšímu odplavování škodlivých látek ze tkání, odbourání stresu.

Dochází k normalizaci napětí kůže, úpravě zvýšeného nebo sníženého svalového napětí, snížení bolestivosti, uvolnění kolem páteřních svalových spasmů a blokád nervů vystupujících z páteře.

Masáž nohou se zábalem

Masáž nohou uleví ztuhlým svalům, zlepší prokrvení i přísun živin a změkčí zrohovatělou kůži na nohou. Masáž chodidel, prstů a celého lýtka aktivuje látkovou výměnu dolních končetin. Procedura zahrnuje i sprchování před masáží a zábalem. Kúra dodá pokožce potřebnou výživu a hebkost.

Masáž rukou se zábalem

Masáž rukou je nejen výborným prostředkem ke zlepšení prokrvení, přísunu živin a kyslíku ke tkáním, ale přispěje i k celkovému uvolnění. Provádí se masáž dlaní, jednotlivých prstů a hřbetů rukou do výše loktů. Procedura zahrnuje i sprchování před masáží a zábalem, který pokožku obohatí o výživné látky a zvláční.

RElaxační masáž obličeje

Masáž zahrnuje i očištění odličovacím olejem a tonizaci pleťovou vodou.

Podvodní masáž ruční / dolních končetin

Intenzivní celková masáž proudem vody o teplotě 35 – 38 °C aplikovaná masérem pomocí trysky na konci masážní hadice. Napomáhá urychlení návratu krve a lymfy k srdci, dochází k uvolnění svalového napětí a následně i psychickému uvolnění, celkovému osvěžení. Délka podvodní masáže je 15 minut, potom následuje 15 minut odpočinku v zábalu.

Lymfodrenáž ruční (horních nebo dolních končetin)

Pomáhá normalizovat a udržovat vyvážený vztah proudění mezi krevním a lymfatickým systémem. Procedura pomáhá zlepšit návrat žilní krve a lymfy, a tím zmírnit otoky horních i dolních končetin.

Lymfodrenáž přístrojová (horních nebo dolních končetin)

Pomáhá normalizovat a udržovat vyvážený vztah proudění mezi krevním a lymfatickým systémem postupným šířením tlakové vlny v manžetách, do kterých jsou vsunuty končetiny. Vzhledem k velkému počtu programů moderních přístrojů lze dávkovat směr, tlak, rozsah i frekvenci tlakové vlny tak, aby efekt byl pro daného klienta co nejlepší. Procedura pomáhá zlepšit návrat žilní krve a lymfy, a tím zmírnit otoky horních i dolních končetin.

Klasická masáž celotělová / částečná

Masáž je výborným prostředkem k uvolnění ztuhlých svalů, zlepšení prokrvení, přísunu živin a kyslíku ke tkáním, k rychlejšímu odplavování škodlivých látek ze tkání, odbourání stresu. Dochází k normalizaci napětí kůže, úpravě zvýšeného nebo sníženého svalového napětí, snížení bolestivosti, uvolnění kolem páteřních svalových spasmů a blokád nervů vystupujících z páteře.

Masážní pás

Masážní pás masíruje záda, bederní páteř, dolní končetiny. Pás je poháněn elektrickou energií ve čtyřech stupních rychlosti.

Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou jsou svou polohou v malebném údolí řeky Bečvy v Moravské bráně vhodným prostředím pro Vaši relaxaci a načerpání nových sil. Díky unikátnímu přírodními zdroji - minerální vodě bohaté na oxid uhličitý jsou však místem, kde pomůžou hlavně Vašemu srdíčku, cévám i celému organismu.
Lázeňský dům Praha

Lázeňský dům Praha

Dopřejte si prvotřídní péči a nechte se rozmazlit v Lázních Teplice nad Bečvou. Ubytujte se v lázeňském domě Praha, uvolněte se a relaxujte s lázeňskými procedurami.